Yenkee YCU 601 SR USB / lightning, 1m

Synchronizační a nabíjecí kabel Lightning

Prvotřídní kvalita

Kovové konektory

Odolný opletený kabel

MFi certifikovaný synchronizační a nabíjecí Lightning kabel.

Vhodný pro všechny výrobky Apple s konektorem Lightning (iPad, iPhone a iPod).

Opletený kabel je zárukou vynikající odolnosti a dlouhé životnosti.

Kovový konektor Lightning je navržen tak, aby vyhovoval většině pouzder a krytů používaných pro zařízení značky Apple.

• Použití: Přenos dat a nabíjení
    • Konektory: USB 2.0 /Lightning
    • Délka: 1 m

ilustrační foto

• Neláme se
      • drží dobře v iphonu
      • dobrá přenosová rychlost

Parádní kabel, který funguje, jak má a nestojí ranec jako od Applu. Mám ho už půl roku a musím rozhodně doporučit.
      Navíc vypadá ještě líp než origoš

• Délka
      • Nezašmodrchává se
      • Výdrž
      • Vzhled

Jsem maximálně spokojený. Nechtěl jsem drahý od Apple. Tohle mi opravdu vyhovuje. Dostatečné dlouhý a vypadá opravdu bytelně, zatím ho mám měsíc a super drží, i když ho pořád nosím s sebou.
      Předchozí kabely se mi v kapse dokázaly pěkně zamotat, tenhle ne.
      Nejsem schopný říci, zda pomaleji nabíjí. Zda se mi, že je vše OK.
      Doporučuji!