Yenkee YCU 100R BK kabel USB svinovací

0.75 m

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Menší šance na zničení kabelu
    • Kompaktnost
    • Možnost nastavení délky (přednastavené míry kdy se to zasekne)
    • Plochý kabel (4 kabely izolované zvlášť, slepené k sobě)
    • Zatím jediný na trhu
    • Levný
    • Háček pro umístění např. na klíče
    • Na můj vkus krátký kabel (jsem zvyklý na min. 1 m kabel)
    • Tlustší guma na micro konektoru, možná problém pro obaly viz. Shrnutí

Hledal jsem kabel na cesty, který nebudu vytahovat jako špagetu a nebude se mi tolik ničit a toto bylo přesně co potřebuji.

- Kabel má 0,75 m, což je na můj vkus málo, když chci s telefonem pracovat trošku dál od nabíječky, ale pro nabíjení a cesty je opravdu ideální společník.
    - Uvnitř je otáčecí se kolečko se zamykatelným vracením, takže si můžete nastavit kabel přesně jak potřebujete a když ho chcete vrátit zpátky, jednoduše kabel povytáhnete (občas ale přeskočí na další zámek, naučíte se časem) a zatáhne se zpět.
    - Při nezamknutém kabelu mi to hýbe s telefonem (170g) bez problému, takže to zamknutí tam je důležité, aby vám třeba nespadl na zem.
    - Po chvíli používání se vám začne ohýbat usb (usb A) strana kabelu, tak doufám, že vydrží.
    - Pokud máte tlustý obal u nabíjení, tak vám s ním nemusí nabíjet (podle toho jak velké místo bez obalu u konektoru máte), lze vyřešit obyčejným nahřátím nože a ořezáním plochy (pozor ať neporušíte konektor, doporučuji tam nechat tak 1-2 mm místa od něj, nejlépe ořezání přímo na vaši velikost do obalu.

Je to jediný svinovací usb kabel na trhu a velmi kvalitní, doporučuji všem, nehledě na použití, při skladování se nezamotává do ostatních kabelů a nebo ho můžete nosit pořád v kapse, na klíčích.

Typ

Určen pro připojení všech zařízení s konektorem USB micro B

USB 2.0

• Konektory: USB A / B micro
  • Délka kabelu: 0,75 cm
  • Použití: přenos dat a nabíjení

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Menší šance na zničení kabelu
    • Kompaktnost
    • Možnost nastavení délky (přednastavené míry kdy se to zasekne)
    • Plochý kabel (4 kabely izolované zvlášť, slepené k sobě)
    • Zatím jediný na trhu
    • Levný
    • Háček pro umístění např. na klíče
    • Na můj vkus krátký kabel (jsem zvyklý na min. 1 m kabel)
    • Tlustší guma na micro konektoru, možná problém pro obaly viz. Shrnutí